REGULÁTORY A KOMPENZÁTORY

Váš partner pro systémy, služby a komplexní řešení v oblastech

řídící a regulační techniky, potrubní kompenzace a automatizace budov.

Naše společnost

REGULÁTORY A KOMPENZÁTORY spol. s r.o. je součástí mezinárodně působící skupiny ecomarc GmbH se zaměřením na měřicí a regulační techniku, potrubní techniku ​a rozvod energie a kapalných a plynných médií.

Kompetentní poradenství a vysoká spolehlivost jsou klíčovými rysy naší práce. V rámci naší regionální a mezidivizní spolupráce spojujeme všechny potřebné dovednosti a technologie, abychom pro vás našli nejvhodnější řešení a realizace.

Měřicí a regulační technika i potrubní technika jsou naše klíčové produkty. Základ naší nabídky tvoří ventily, regulační a uzavírací technika, potrubní kompenzace, technika měření médií a energie, přístrojové vybavení a automatizace.

Od výroby přes distribuci až po odběrná místa vám nabízíme ty správné produkty a systémy navržené odbornými poradci s flexibilními službami.

Poctivost je jedním ze základních principů našeho jednání. Klademe nejvyšší nároky na kvalitu našich výrobků a zakládáme si na dlouhodobém partnerství s našimi výrobci i zákazníky.

Rádi Vás provedeme celým životním cyklem vaší aplikace – od nápadu přes implementaci až po podporu a údržbu – a zabezpečíme tak kvalitu vašich investic.